• BV Millwings MSE 1 BASKETBALL zaterdag speeldag man

  • BV Millwings MSE 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 mei. 18:05BV Millwings MSE 1 - Zuidlaren Trojans MSE 1Sporthal Stikkerlaan
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden BV Millwings MSE 1 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Jahn II MSE (K)181602130179650532
    2GSBV Moestasj MSE 217130498579219326
    3Zuidlaren Trojans MSE 1171304113471142326
    4Celeritas-Donar MSE 5177010826861-3514
    5De Groene Uilen MSE 6164012763915-1528
    6BV Millwings MSE 1174013779929-1508
    7BV Groningen MSE 41620144791263-7844
    8Jumping Five MSE 2 (* TR)0000000-99